Reklama

Jechała po ścieżce na moście [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Jechała po ścieżce na moście [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Remonty dróg potrafią namieszać w spokojnym i beztroskim żywocie kierowców - wczoraj przekonała się o tym kierująca kią, która... wjechała na nowy most ścieżką rowerową.

Remonty dróg potrafią namieszać w spokojnym i beztroskim żywocie kierowców - wczoraj przekonała się o tym kierująca kią, która... wjechała na nowy most ścieżką rowerową.

Od kilku tygodni trwa remont fragmentu Dobrzykowskiej i ulica od ronda przy wjeździe na nowy most jest zamknięta dla ruchu.  To właśnie remontami dróg od strony Radziwia tłumaczyła swe bardzo nietypowe zachowanie za kierownicą prowadząca kię.

A było tak - nasz czytelnik, zapalony rolkarz, w środę przed południem jechał sobie przez most. Nagle patrzy i oczom nie wierzy - po ścieżce rowerowej, między barierkami śmiało przeciska się kia. Rowerzyści, czyli prawowici użytkownicy drogi, chcąc nie chcąc, musieli zejść z roweru i go przenieść, bo nijak nie mogli się zmieścić z zawalidrogą. 

Sęk w tym, że pochylnia ze zjazdem przy Grabówce nie jest przystosowana dla aut...- I musiała dwa kilometry cofać - relacjonował płocczanin. Gdy dotarła z powrotem, przy zjeździe czekał już na nią policyjny radiowóz. Nasz czytelnik, wiedziony współczuciem (bo jazda przez dwa kilometrów na wspak po wąskiej drodze i pod naporem nienawistnych lub rozbawionych spojrzeń to silny stres!) ubłagał policjantów, by nie karali mandatem i wszystko skończyło się na pouczeniu.

Fot. Andrzej  Koziński

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE