Reklama

Harcerska jednak zamknięta dłużej

Opublikowano:
Autor:

Harcerska jednak zamknięta dłużej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedłuży się termin otwarcia dla ruchu grożącego zapadnięciem odcinka ulicy Harcerskiej. Dziś w rejonie skrzyżowania z ul. Warmińską ma się wreszcie pojawić oczekiwany przystanek zastępczy.

Przedłuży się termin otwarcia dla ruchu grożącego zapadnięciem odcinka ulicy Harcerskiej. Dziś w rejonie skrzyżowania z ul. Warmińską ma się wreszcie pojawić oczekiwany przystanek zastępczy.

Przypomnijmy: w ubiegłą środę podczas prac związanych z budową kanalizacji w rejonie Harcerskiej okazało się, że grunt pod jezdnią jest niestabilny i ulicy w każdej chwili grozi zapadnięcie.  Dlatego w czwartek zamknięto fragment od Korczaka do Warmińskiej i wyznaczono objazdy, również dla autobusów.  Jednak nasi  czytelnicy zwrócili uwagę, że po wyłączeniu przystanku Młyńska brakuje przystanku zastępczego.

Prośbę mieszkańców Borowiczek przekazaliśmy w Ratuszu i bardzo radzi z szybkiego załatwienia sprawy przez urzędników natychmiast powiadomiliśmy czytelników, że tymczasowy przystanek przy Warmińskiej zostanie ustawiony i to jeszcze w piątek. Tymczasem wczoraj internauci wytknęli, że... przystanku zastępczego jak nie było, tak nie ma!

Okazuje się - twierdzi Ratusz, że drogowcy przystanek, owszem, ustawili, ale... tylko w jedną stronę. - Przepraszamy za to zaniedbanie, jeszcze dziś postaramy się ustawić dodatkowy dla przeciwnego kierunku jazdy - obiecują drogowcy.

Zastępcze przystanki (o ile tym razem uda się je ustawić prawidłowo!) przyda się, bo otwarcie Harcerskiej dla ruchu zostało przełożone - ulica ma być przejezdna dopiero od piątku 4 grudnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE