Reklama

Groźba zapadnięcia. Jutro zamkną ulicę

Opublikowano:
Autor:

Groźba zapadnięcia. Jutro zamkną ulicę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jezdnia w rejonie skrzyżowania Harcerskiej ze Skierkowskiego grozi zapadnięciem, dlatego od jutra fragment Harcerskiej zostanie zamknięty dla ruchu, zaczną obowiązywać objazdy.

Jezdnia w rejonie skrzyżowania Harcerskiej ze Skierkowskiego grozi zapadnięciem, dlatego od jutra  fragment Harcerskiej zostanie zamknięty dla ruchu, zaczną obowiązywać objazdy.

Jak poinformował Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, podczas robót w wykopie związanych z budową kanalizacji w rejonie skrzyżowania Harcerskiej ze Skierkowskiego okazało się, że grunt w tym miejscu jest niestabilny i jezdni grozi zapadnięcie, zwłaszcza w przypadku autobusów. Dlatego podjęto decyzję, że od jutra  Harcerska na odcinku od ul. Warmińskiej do ul. Korczaka zostanie zamknięta dla ruchu. Usuwanie awarii potrwa kilka dni. Objazd wyznaczono ulicami Warmińską, Podlaską, Żuławską.

Objazdy nie ominą też rzecz jasna autobusów. W czwartek od pierwszych kursów porannych linii dziennych do odwołania (zakończenie prac zaplanowano wstępnie na niedzielę 29 listopada 2015 r.) autobusy linii 3, 27, 30, 35, 37, N1 i N3 w obydwu kierunkach ominą przystanek Młyńska na ul. Harcerskiej, w zastępstwie zatrzymają się na przystanku Podlaska przy szkole na ul. Korczaka. Autobusy zostaną skierowane na trasę objazdową ulicami Warmińską, Żuławską i Korczaka, w kierunku centrum Korczaka, Podlaską i Warmińską.

Zaplanowano też zmianę obsługi przystanków w czasie objazdu:

• Młyńska w obydwu kierunkach – przystanki nieczynne; autobusy linii 3, 27, 30, 35, 37, N1 i N3 zatrzymywać się będą na przystanku Podlaska na ul. Korczaka  – w stronę centrum odjeżdżać będą z przystanku w kierunku Grabówki (przy szkole), jadąc z centrum zatrzymają się na przystanku w kierunku ul. Harcerskiej.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE