Reklama

Fachowcy zastąpią gwiazdy Audioriver

Opublikowano:
Autor:

Fachowcy zastąpią gwiazdy Audioriver - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Warsztaty Muzyczne Audioriver tym razem nie będą prowadzone przez gwiazdy festiwalu, ale przez fachowców. Poprowadzą je przedstawiciele Akademii Menedżerów Muzycznych oraz Musoneo.pl.

Warsztaty Muzyczne Audioriver tym razem nie będą prowadzone przez gwiazdy festiwalu, ale przez fachowców. Poprowadzą je przedstawiciele Akademii Menedżerów Muzycznych oraz Musoneo.pl.

– To zasadnicza zmiana koncepcji Warsztatów, ponieważ dotychczas prowadziły je gwiazdy Audioriver – powiedział rzecznik prasowy Audioriver Łukasz Napora. Tym razem jednak chcemy zostawić naszą publiczność z bardziej konkretną wiedzą i umiejętnościami.

Warsztaty odbywać się będą w płockim ratuszu. Pierwsze spotkanie poprowadzi Przemysław Kubajewski. Koordynator Akademii Menedżerów Muzycznych będzie mówił o biznesowym podejściu do działalności na rynku muzycznym. Prowadzący będzie starał się wytłumaczyć, na czym polega rola menadżera, jak pozyskiwać partnerów i jak prowadzić negocjacje.

Maciej Polański były redaktor naczelny magazynu „Estrada i Studio” prowadzący obecnie portal Musoneo.pl (serwis oferujący nowoczesny system kształcenia dla DJ-ów i producentów poprzez kursy wideo) będzie prezentował techniki produkcji muzyki elektronicznej z wykorzystaniem m.in. systemu Native Instruments Maschine oraz kontrolera Ableton Push.

Wstęp na oba spotkania jest darmowy. Warsztat Akademii odbędzie się w godzinach 14-15, a Musoneo.pl między 16 a 17.30.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE