Reklama

Ekshibicjonista zatrzymany. Chciał uciec

Opublikowano:
Autor:

Ekshibicjonista zatrzymany. Chciał uciec - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażnicy miejscy zatrzymali ekshibicjonistę, który od miesiąca obnażał się na płockich osiedlach, głównie przed nieletnimi. Mężczyzna chciał uciec, ale municypalni zdołali go ująć.

Strażnicy miejscy zatrzymali ekshibicjonistę, który od miesiąca obnażał się na płockich osiedlach, głównie przed nieletnimi. Mężczyzna chciał uciec, ale municypalni zdołali go ująć.

O ekshibicjoniście obnażającym się na Międzytorzu strażnicy miejscy wiedzieli od początku września - wtedy właśnie zgłosiła się do nich 17-latka. Gdy młoda dziewczyna szła do szkoły, 52-latek obnażył się przed nią dwa razy - przy śmietniku, i przy bloku.  Jak relacjonuje rzeczniczka straży miejskiej, od tego momentu strażnicy mieli na oku Międzytorze. Ale namierzyć 52-latka nie było łatwo - mimo codziennych patroli i rysopisu mężczyzny, przez miesiąc municypalni nie widzieli ekshibicjonisty. - Jesteśmy służbą umundurowaną, pewnie to go odstraszało - zastanawia się Jolanta Głowacka. - Prowadziliśmy też przed pracą i po pracy żeńskie patrole po cywilnemu, ale i one nie przyniosły skutku.

Aż do dzisiaj. Właśnie w środę ok. 8.00 rano między Lachmana a Banacha municypalni zauważyli kogoś  podobnego do tego, którego opisywała 17-latka. Postanowili na wszelki wypadek wylegitymować mężczyznę. Ten na widok mundurowych zaczął się dziwne zachowywać. Twierdził, że śpieszy się do pracy, potem, że dokumenty ma w zaparkowanym obok samochodzie. - Strażnicy poszli z nim do auta - relacjonuje rzeczniczka. - Był zdenerwowany, co tylko wzmogło ich czujność. Gdy wsiadł do auta, natychmiast przekręcił kluczyk w stacyjce, ale dzięki błyskawicznej reakcji jednego ze strażników, udało się go zatrzymać.

Strażnicy skuli mężczyznę i zawiadomili policję. W międzyczasie dwie kolejne nieletnie osoby zgłosiły, że w drodze do szkoły obnażał się przed nimi.

52-latek mieszka w Płocku. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że obnażał się nie tylko na Międzytorzu - prawdopodobnie to ten sam ekshibicjonista, o którego wybrykach informowała kilka dni temu "Gazeta Wyborcza". W tej chwili mężczyzna jest na komendzie policji. Zaprzecza, by rozbierał się przed nieletnimi.

- Po przesłuchaniu mężczyzna został zwolniony do domu, nastomiast sprawa trafiła do sądu, do wydziału wykroczeń  - informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE