Reklama

Dziękujemy Wam! Tobi bez łapki ma dom

Opublikowano:
Autor:

Dziękujemy Wam! Tobi bez łapki ma dom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzyłapy Tobiś skradł serce pani Beacie i jej rodzinie. OTOZ Animals dziękuje czytelnikom Portalu Płock za pomoc w znalezieniu domu kalekiemu psiakowi.

Trzyłapy Tobiś skradł serce pani Beacie i jej rodzinie. OTOZ Animals dziękuje czytelnikom Portalu Płock za pomoc w znalezieniu domu kalekiemu psiakowi.

Kilka tygodni temu o pomoc w sprawie Tobisia bez łapy poprosili nas inspektorzy OTOZ Animals, którzy zaopiekowali się psiną. Jego historia była dość dramatyczna: zwierzak trafił pod opiekę inspektorów po dotkliwym pogryzieniu przez inne psy. Obrażenia były na tyle poważne, że trzeba było amputować tylną łapę. Kalectwo zupełnie nie przeszkadza psiakowi - radzi sobie jak normalny czworonóg, nawet z wchodzeniem po schodach.

Teraz okazuje się, że znaleźli się ludzie gotowi przygarnąć zwierzaka. - Wraca nam wiara w ludzi i sens naszego działania, dzięki nagłośnieniu i akcji Tobiś znalazł wymarzony domek -  mówi Mariola Wieteska z Animalsów. - Inspektorat OTOZ Animals dziękuje pani Beacie oraz całej rodzinie za okazanie serca psiakowi. Lepszego domu dla Tobisia nie mogliśmy sobie wymarzyć! Dziękujemy też czytelnikom portalu za pomoc w znalezieniu przez psiaka swoich nowych opiekunów.

Fot. OTOZ Animals

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE