Reklama

Dlaczego prezydent Płocka wyszedł wcześniej?

Opublikowano:
Autor:

Dlaczego prezydent Płocka wyszedł wcześniej? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na sesji wróciła sprawa Krajowego Zjazdu NSZZ Solidarność w Orlen Arenie, na którym zjawili się prezydent Andrzej Duda i premier Beata Szydło. Radny PiS stwierdził, że ?głupio mu było patrzeć, jak prezydent miasta wychodzi? przed zakończeniem części oficjalnej.

Na sesji wróciła sprawa Krajowego Zjazdu NSZZ Solidarność w Orlen Arenie, na którym zjawili się prezydent Andrzej Duda i premier Beata Szydło. Radny PiS stwierdził, że „głupio mu było patrzeć, jak prezydent miasta wychodzi” przed zakończeniem części oficjalnej.

Zjazd władz NSZZ Solidarność odbył się w Płocku w dniach 24-25 listopada. Jak pisaliśmy, do Orlen Areny zjechali się przedstawiciele rządu, państwowych spółek, mediów publicznych. W pierwszej części brali udział prezydent Andrzej Duda i premier Beata Szydło. Zjawili się o godzinie 11.00, jednak zjazd uroczyście rozpoczęto godzinę wcześniej. Krótko przemawiał włodarz miasta. Życzył owocnych obrad i zapraszał w wolnym czasie do zwiedzania Płocka.

[ZT]13893[/ZT]

Na sesji radny PiS i członek Solidarności, Marek Krysztofiak przywołał sprawę.

- Zaprosił pan do zwiedzania, a później zrobiło mi się głupio. Miałem pewien dysonans obserwując, jak wychodzi gospodarz miasta. A niezależnie od opcji politycznej, mieliśmy jednak wizytę władz tego kraju.

Andrzej Nowakowski wyjaśniał, że zaproszono go na sam początek, na godzinę 10.00.

- Jako gospodarz Płocka przywitałem wszystkich delegatów. Później obowiązki zawodowe spowodowały, że musiałem wracać do urzędu. Z Andrzejem Dudą rozmowa przebiegła w miłej atmosferze w czerwcu tego roku przy okazji jego poprzedniej wizyty w Płocku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE