Reklama

Dawid Podsiadło na koncertach w Płocku. Mnóstwo fanów prosiło o autograf [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Dawid Podsiadło na koncertach w Płocku. Mnóstwo fanów prosiło o autograf [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dawid Podsiadło łącznie zagrał dwa koncerty w Płocku, po jednym w sobotę i niedzielę. Z początku miał być tylko jeden koncert, lecz zainteresowanie trasą "Wielkomiejski Tour" przerosło oczekiwania i ostatecznie zaplanowano więcej występów. Dlatego nie ma co się dziwić sporej kolejce po autografy, kiedy zszedł ze sceny.

Dawid Podsiadło łącznie zagrał dwa koncerty w Płocku, po jednym w sobotę i niedzielę. Z początku miał odbyć się tylko jeden, lecz zainteresowanie trasą "Wielkomiejski Tour" przerosło oczekiwania i ostatecznie zaplanowano więcej występów. Dlatego nie ma co się dziwić sporej kolejce po autografy, kiedy artysta zszedł już ze sceny.

W sobotę i niedzielę fani Dawida Podsiadło mieli okazję posłuchać na żywo przebojów, w tym również z najnowszej trzeciej płyty, począwszy o utworu "Nieznajomy" poprzez "Trójkąty i kwadraty” do "Nie ma fal" i na bis "Małomiasteczkowy". Urozmaiceniem były interpretacje, jak w sobotę hitu Myslowitz "Chciałbym umrzeć z miłości", czy też w niedzielę piosenki szwedzkiej grupy The Perishers. Koncerty odbyły się 2 i 3 marca w sali Państwowej Szkoły Muzycznej. Bilety na te występy w internecie wyprzedały się do cna w zaledwie kilka minut. 

Organizatorzy apelowali, aby nie robić zdjęć telefonami komórkowymi i nie rejestrować koncertów. Na całej trasie obowiązują podobne zasady, które dotyczą również mediów. Za to po koncertach fani mogli fotografować się ze swoim idolem do woli. Trwało to bardzo długo.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE