Reklama

Chcesz zagrać z WOŚP? Zgłoś się do pomocy

Opublikowano:
Autor:

Chcesz zagrać z WOŚP? Zgłoś się do pomocy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapowiadała, że będzie grała do końca świata i nawet jeszcze jeden dzień dłużej. Jak na razie szykuje się do 23. imprezy. W Płocku w tym roku będzie mogło kwestować 450 wolontariuszy. Można do nich dołączyć.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapowiadała, że będzie grała do końca świata i nawet jeszcze jeden dzień dłużej. Jak na razie szykuje się do 23. imprezy. W Płocku w tym roku będzie mogło kwestować 450 wolontariuszy. Można do nich dołączyć.

 

W Płocku będzie podobnie jak w zeszłym roku. Dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury i zarazem szefowa sztabu WOŚP w naszym mieście, Litosława Koper zapowiada, że wolontariusze z puszkami i charakterystycznymi czerwonymi serduszkami pojawią się w galeriach handlowych, w ogrodzie zoologicznym, MDK-u przy Tumskiej 9, a wszystko uwieńczy tradycyjne światełko do nieba. Wszystko po to, aby „podtrzymać wysokie standardy leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej dla seniorów”, jak głosi hasło kolejnego, 23. finału.

- Oprócz dzieci i młodzieży kwestować na rzecz orkiestry będą znani płocczanie – zdradziła zespołowi medialnemu Ratusza. Nie zabraknie także licytacji. W zeszłym roku działo się wiele. Do wyboru był obiad z Ryszardem Kaliszem i Piotrem Zgorzelskim, czy karmienie żyraf lub małych małpek z zoo. Na wspólny trening zapraszali zawodnicy Królewskich. Licytowano tez kalendarze z płockimi motocyklistkami i sesję zdjęciową. Na wystawionych płytach znalazły się autografy Shaggy’ego i Kamila Bednarka. Co takiego wymyślimy w tym roku? Okaże się niebawem. Już teraz można przynosić przedmioty do wystawienia na aukcjach internetowych w serwisie allegro.

Chętni na wolontariuszy powinni zgłaszać się do MDK-u osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00 lub zadzwonić pod numer; 24 364 77 14. Przypominamy, że tegoroczny finał przypada 11 stycznia 2015 roku.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE