Reklama

Było targowisko, będzie nowe osiedle mieszkaniowe. ZOBACZ FILM

Opublikowano:
Autor:

Było targowisko, będzie nowe osiedle mieszkaniowe. ZOBACZ FILM - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zaniedbany teren dawnego targowiska pomiędzy al. Kobylińskiego i ulicami Bielską oraz Ostatnią zmieni się nie do poznania. Od dwóch miesięcy w miejscu tym trwa budowa nowoczesnego, pięciopiętrowego budynku wielorodzinnego z halą garażową, windami, garażami indywidualnymi i lokalami usługowymi w parterze. W pierwszym etapie tej inwestycji oddanych zostanie 90 mieszkań, których ceny zaczynają się od 4.600 zł/m2.

Zaniedbany teren dawnego targowiska pomiędzy al. Kobylińskiego i ulicami Bielską oraz Ostatnią zmieni się nie do poznania. Od dwóch miesięcy w miejscu tym trwa budowa nowoczesnego, pięciopiętrowego budynku wielorodzinnego z halą garażową, windami, garażami indywidualnymi i lokalami usługowymi w parterze. W pierwszym etapie tej inwestycji oddanych zostanie 90 mieszkań, których ceny zaczynają się od 4.600 zł/m2.

Nowy Manhattan, bo tak nazywa się ta inwestycja, oferuje aż 18 układów mieszkań o szerokim wachlarzu metraży od 33 do 67 m2 (z możliwością łączenia mieszkań w większe). W pierwszym budynku - w podziemnej hali garażowej i w parterze - znajdą się wielostanowiskowe hale garażowe, komórki lokatorskie oraz garaże indywidualne. Nie zabraknie również zewnętrznych miejsc parkingowych dla mieszkańców i ich gości, które zaprojektowano na dziedzińcu zamkniętego osiedla. Ponadto w części parterowej obiektu przewidziano 3 lokale handlowo-usługowe, mogące służyć mieszkańcom, jako osiedlowy sklepik, piekarnia, czy apteka.

Prace budowlane trwają w najlepsze. Obecnie po wykonaniu pierwszej części hali garażowej wznoszone są ściany parteru klatki numer 1. Na tej kondygnacji, od strony al. Kobylińskiego znajdą się lokale usługowe, komórki lokatorskie oraz indywidualne garaże. Równolegle realizowany jest wykop pod kolejną część hali garażowej, nad którą powstaną mieszkania w drugiej klatce. Pierwszy etap inwestycji zakończy się w marcu 2021 roku.
Inwestorem jest WP Development - rodzinna firma deweloperska, realizująca z powodzeniem inwestycje w województwie mazowieckim (Ciechanów, Ostrołęka) i warmińsko-mazurskim (Olsztyn, Elbląg). Za obsługę inwestycji odpowiadają natomiast specjaliści z Rynek-Pierwotny.Net

Zainteresowanych inwestycją Nowy Manhattan zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się na terenie budowy (od strony al. Kobylińskiego). Na miejscu, od poniedziałku do piątku w godz. 11-17, można obejrzeć rzuty i dokładne ceny mieszkań oraz uzyskać wszelkie informacje. Ponadto nasi doradcy pomogą Państwu w uzyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego.

Do Państwa dyspozycji jesteśmy pod numerami telefonów 663 675 705 i 512 988 817.

- Nasza inwestycja spotkała się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem wśród mieszkańców Płocka. Na pierwsze mieszkania przyjęliśmy już rezerwacje, a wkrótce zaczniemy zawierać umowy. Zapraszamy więc do naszego biura, aby wybrać swoje wymarzone mieszkanie – mówi Piotr Kaczmarczyk, Kierownik Biura Sprzedaży inwestycji Nowy Manhattan.Zachęcamy również do odwiedzin i polubienia profilu inwestycji Osiedle Nowy Manhattan na Facebooku (www.facebook.com/NowyManhattan), na którym publikować będziemy najświeższe informacje, zdjęcia i filmy z budowy. Wkrótce uruchomimy również stronę internetową inwestycji.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=WGeCLRYxc9o&feature=youtu.be[/YT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE