Reklama

Brutalnie pobili i okradli Ukraińca

Opublikowano:
Autor:

Brutalnie pobili i okradli Ukraińca  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja zatrzymała dwóch mieszkańców Brudzenia podejrzanych o to, że dotkliwie pobili i okradli 30-latka z Ukrainy. Mężczyzna trafił do szpitala.

Policja zatrzymała dwóch mieszkańców Brudzenia podejrzanych o to, że dotkliwie pobili i okradli 30-latka z Ukrainy. Mężczyzna trafił do szpitala.

Jak informuje Jarosław Ostrowski z płockiej komendy, obywatel Ukrainy przyjechał do Brudzenia, by pod okiem jednego z tamtejszych przedsiębiorców uczyć się obróbki kamienia. W niedzielę policjanci z posterunku w Brudzeni dostali zgłoszenie o pobiciu 30-latka. Napastnicy pobili mężczyznę i ukradli mu ok. 2 tys. zł.

Chwilę po zgłoszeniu policjanci z Brudzenia zauważyli dwóch mężczyzn idących ulicą. Jeden z nich miał krew na twarzy, więc mundurowi chcieli sprawdzić, czy nie mają związku z pobiciem.   - Jeden z mężczyzn został zatrzymany, natomiast drugi uciekł, jednak w wyniku pościgu został również zatrzymany - relacjonuje Jarosław Ostrowski.

Mężczyźni to mieszkańcy Brudzenia w wieku 39 i 37 lat. Pobity 30-latek, który przyjechał na posterunek, potwierdził, że to oni byli sprawcami rozboju. Jeszcze na posterunku obrażenia, których Ukrainiec doznał w wyniku pobicia, zaczęły dawać o sobie znać - mężczyzna zaczął tracić przytomność. Kierownik posterunku wezwał karetkę i udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy. Pogotowie zabrało mężczyznę do szpitala.

Podejrzani o rozbój trafili do aresztu. W środę sąd zastosował wobec nich areszt tymczasowy na trzy miesiące.

Fot. KWP, zdjęcie przykładowe

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE