Reklama

Bomba w szkole? Budynek ewakuowano

Opublikowano:
Autor:

Bomba w szkole? Budynek ewakuowano - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek wieczorem dyżurny płockiej policji otrzymał anonimowe zgłoszenie o bombie podłożonej w Zespole Szkół nr 1 przy Piaska na Międzytorzu. W szkole znajdowało się ok. 50 osób, wszyscy zostali ewakuowani.

W poniedziałek wieczorem dyżurny płockiej policji otrzymał anonimowe zgłoszenie o bombie podłożonej w Zespole Szkół nr 1 przy Piaska na Międzytorzu. W szkole znajdowało się ok. 50 osób, wszyscy zostali ewakuowani.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, oficer dyżurny odebrał zgłoszenie o bombie, którą ktoś miał podłożyć w szkole na Międzytorzu,  około 19.45. Na miejsce udali się policyjni pirotechnicy, straż pożarna, pogotowie energetyczne i gazowe, karetka i wszystkie służby, a także pies policyjny wyszkolony do ujawniania ładunków wybuchowych.

- W budynku znajdowało się około 50 osób mających zajęcia, wszyscy zostali ewakuowani - relacjonuje rzecznik płockiej policji. - W tej chwili trwa dokładne przeszukiwanie całego obiektu.

Jak dowiedzieliśmy się od Krzysztofa Piaska, akcja policyjna trwała do 23.30, nie ujawniono żadnych materiałów wybuchowych. Teraz trwają czynności zmierzające do ustalenia autora fałszywego alarmu.

AKTUALIZACJA:
Już we wtorek policjantom udało się ustalić, kto stał za alarmem bombowym. Więcej czytaj:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE