Reklama

Bomba? Nie, to uczeń nie chciał iść do szkoły

Opublikowano:
Autor:

Bomba? Nie, to uczeń nie chciał iść do szkoły - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płoccy policjanci ustalili już, kto stał za fałszywym alarmem bombowym w Zespole Szkół nr 1 na Międzytorzu. To 14-letni uczeń tej szkoły.

Płoccy policjanci ustalili już, kto stał za fałszywym alarmem bombowym w Zespole Szkół nr 1 na Międzytorzu.  To 14-letni uczeń tej szkoły.

Jak już pisaliśmy, wczoraj późnym wieczorem dyżurny płockiej policji dostał zgłoszenie o ładunku wybuchowym, który rzekomo został podłożony w szkole przy ul. Piaska. W szkole akurat trwały zajęcia pozalekcyjne, dlatego trzeba było ewakuować ok. 50 osób. Aż do 23.30 policyjni pirotechnicy sprawdzali, czy w obiekcie rzeczywiście podłożono bombę, wszystkie służby pozostawały w gotowości. Dopiero przed północą można było definitywnie stwierdzić, że był to najprawdopodobniej głupi dowcip.

Dziś płoccy policjanci ustalili, kto stał za całym zamieszaniem. - Okazało się, że autorem fałszywego alarmu był 14-letni uczeń, który nie chciał iść następnego dnia do szkoły - dowiedzieliśmy się od rzecznika płockiej policji, Krzysztofa Piaska. - 14-latek został przesłuchany jako nieletni sprawca czynu karalnego. Wszystkie  materiały zebrane w tej sprawie zostaną przekazane do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich sądu rejonowego w Płocku.

Sąd zdecyduje o dalszych losach 14-latka.


Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE