Reklama

Biegli w świątecznych przebraniach ulicami miasta [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Biegli w świątecznych przebraniach ulicami miasta [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ten bieg stał się już tradycją. Tłum osób w kolorowych strojach przemierzał ulice miasta. Mikołaj pod czerwonym strojem może mieć także koszulkę... superbohatera.

Ten bieg stał się już tradycją. Tłum osób w kolorowych strojach przemierzał ulice miasta. Mikołaj pod czerwonym strojem może mieć także koszulkę... superbohatera. 

W niedzielę odbył się już czwarty Bieg Mikołaja, w którym liczyło się nie tylko dobiegnięcie do mety, ale i pomysł na ciekawe przebranie. Tu panuje spora dowolność, od czerwonych czapek Mikołaja, opaski z uszami renifera, stroje śnieżynki po inne bajkowe postacie. Zaplanowano wybór najciekawszych strojów kojarzących się ze świętami. Doceniono m. in. choinkę, bez której ciężko wyobrazić sobie święta, i przebranie renifera. 

Do pokonania zawodnicy mieli dystans 10 km. W przypadku tego biegu jest wprowadzony limit 300 osób. Tym razem nieco zmieniono formułę. Po raz pierwszy pobiegli ulicami miasta, a nie wąskimi i ciasnymi chodnikami. Przy okazji wydarzenia proszono o wsparcie dla Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie. A taką wytyczono trasę:

Linia startował była na Starym Rynku. Przed biegiem wyszedł do nich inny Mikołaj z charakterystyczną brodą, który do złudzenia przypominał prezydenta Płocka, Andrzeja Nowakowskiego. 

Na mecie na startujących czekały pamiątkowe medale, proponowano ciepły posiłek i herbatę. Bieg zorganizowała Fundacja Rykowisko. 

Zobaczcie zdjęcia Szymona Łabińskiego z Biegu Mikołaja:

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE