Reklama

Biało na drogach. Autobusy opóźnione

Opublikowano:
Autor:

Biało na drogach. Autobusy opóźnione - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdy dziś rano autobusy Komunikacji Miejskiej wyjeżdżały z zajezdni, na drogach, zwłaszcza pod Płockiem, było biało. Dlatego autobusy miały spore opóźnienia.

Gdy dziś rano autobusy Komunikacji Miejskiej wyjeżdżały z zajezdni, na drogach, zwłaszcza pod Płockiem, było biało. Dlatego autobusy miały spore opóźnienia.

Nasza czytelniczka, która zatelefonowała do redakcji, stała na przystanku na Podolszycach blisko pół godziny - przez ten czas nie pojawił się tam ani jeden autobus linii nr "19". Po długim czekaniu na mrozie płocczanka wsiadła w inny autobus i potem musiała sporo nadłożyć drogi, a i tak spóźniła się do pracy.

Pracownicy dyspozytorni Komunikacji Miejskiej rozkładają ręce. Z wyjaśnień wynika, że gdy dziś rano autobusy wyjechały na trasę, na drogach było biało, służby miejskie nie nadążały z odśnieżaniem. Najgorzej było na liniach podmiejskich - kierowcy relacjonowali, że pod Płockiem drogi w ogóle nie było widać. Właśnie z powodu trudnych warunków na drodze wynikały opóźnienia w kursowaniu autobusów. - Jednak mimo trudnych warunków żadne kursy nie zostały zawieszone - zapewnia spółka.

                                                

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE