Reklama

Autobus hamował. Trzy osoby w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Autobus hamował. Trzy osoby w szpitalu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy osoby trafiły do szpitala po nagłym hamowaniu, do którego zmuszony był kierowca autobusu Komunikacji Miejskiej.

Trzy osoby trafiły do szpitala po nagłym hamowaniu, do którego zmuszony był kierowca autobusu Komunikacji Miejskiej.

Jak poinformował Jarosław Ostrowski z płockiej komendy policji, do zdarzenia doszło wczoraj, w poniedziałek, przy Kobylińskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca autobusu musiał gwałtownie wcisnąć hamulec, bo inny pojazd zajechał mu drogę. W wyniku nagłego hamowania trzy osoby jadące autobusem doznały obrażeń ciała i zostały zabrane do szpitala.

Nie brakowało też innych zdarzeń – w ciągu minionej doby policjanci odnotowali 10 kolizji w mieście i dwie w powiecie, na podpłockich drogach zatrzymano również dwóch pijanych kierowców.

- Wczoraj dostaliśmy też zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w ubiegłym tygodniu – mówi Jarosław Ostrowski. – 17 grudnia w Kozłowie kierujący samochodem ciężarowym potrącił prawidłowo jadącego rowerem mężczyznę.

Jak wynika z wyjaśnień policji, początkowo wydawało się, że potrąconemu rowerzyście nic się nie stało, ale po jakimś czasie wiadome stało się, że obrażenia są na tyle poważne, że konieczna była wizyta w szpitalu. Dlatego dopiero wczoraj zgłoszono zdarzenie i zakwalifikowano je jako wypadek.

Spośród pozostałych zdarzeń minionej doby zastępujący rzecznika policjant wymienia jeszcze włamanie do samochodu zaparkowanego przy 1 Maja i kradzież radia, konsoli PSP oraz dokumentów (wartość strat to ok. 1,2 tys. zł) oraz dwa włamania - do domu w miejscowości Czermno (gm. Gąbin), skąd złodzieje ukradli instrumenty muzyczne o łącznej wartości 2,9 tys. zł, a także do pomieszczeń gospodarczych w Śniegocinie w gminie Radzanowo – tam zginął alkohol i wędki (starty właściciel oszacował na 600 zł).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE