Reklama

Auto nie zatrzymało się do kontroli. Pasażerowie są poszukiwani

Opublikowano:
Autor:

Auto nie zatrzymało się do kontroli. Pasażerowie są poszukiwani  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek w godzinach popołudniowych płoccy policjanci próbowali zatrzymać jeden z pojazdów do kontroli. Kierowca nie zastosował się jednak do poleceń funkcjonariuszy i rozpoczął się pościg.

W czwartek w godzinach popołudniowych płoccy policjanci próbowali zatrzymać jeden z pojazdów do kontroli. Kierowca nie zastosował się jednak do poleceń funkcjonariuszy i rozpoczął się pościg. 

O sprawie poinformował nas mieszkaniec Imielnicy, u którego w czwartek wieczorem byli policjanci poszukujący podejrzanego. Jak się okazało, kilka godzin wcześniej jedno z aut nie zatrzymało się do kontroli, a pasażerowie uciekli. 

Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji, potwierdza zdarzenie.

- Jeden z samochodów nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Od 1 czerwca przepisy się zmieniły i niezatrzymanie się do kontroli jest przestępstwem - mówi rzecznik. - Pojazd wjechał na teren posesji, a pasażerowie uciekli pieszo. W takim przypadku w grę wchodzi całe spektrum spraw. Kierowca mógł być nietrzeźwy, nie mieć dokumentów, brać udział w wypadku i uciec z miejsca zdarzenia czy przewozić nielegalne substancje. Trwają czynności wyjaśniające.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE