Reklama

Andrzej Zarębski nie jest już szefem MZOS

Opublikowano:
Autor:

Andrzej Zarębski nie jest już szefem MZOS - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek Andrzej Zarębski przestał być dyrektorem Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych. Odszedł do pracy w spółce miejskiej - SPR Wisła Płock.

W poniedziałek Andrzej Zarębski przestał być dyrektorem Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych. Odszedł do pracy w spółce miejskiej - SPR Wisła Płock.

Informację o odejściu Andrzeja Zarębskiego z MZOS-u  i jego nowej pracy w SPR Wisła Płock przy tworzeniu pubu dla kibiców
jako pierwsza podała płocka „Gazeta Wyborcza”. Ratusz swoim zwyczajem nie wspomniał o zmianach.

- Pan Andrzej Zarębski zrezygnował ze stanowiska dyrektora, napisał podanie z prośbą o rozwiązanie stosunku pracy za porozumieniem stron - potwierdza w rozmowie z nami wiceprezydent Roman Siemiątkowski, któremu podlega jednostka. - To była jego decyzja, nie nasza.

Ratusz podkreśla, że była to decyzja szefa MZOS, ale trudno nie zauważyć, że jego odejście zbiegło się w czasie z dociekaniami radnej Wioletty Kulpy z PiS w sprawie stwierdzonych podczas kontroli w MZOS-ie uchybień m.in. w zakresie przestrzegania przepisów kodeksu pracy i sprawowania nadzoru nad realizacją umów cywilno-prawnych. Czy cała ta sytuacja miała związek z decyzją Andrzeja Zarębskiego? - Nie, absolutnie te sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego - zapewnia Roman Siemiątkowski. Dodaje, że do czasu ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora jednostki pełniącym obowiązki szefa MZOS będzie Piotr Tollik, dotąd wicedyrektor MZOS. Z prezesem SPR Wisły Płock mimo prób nie udało nam się skontaktować.

Andrzej Zarębski został szefem MZOS w kwietniu 2011 r., wcześniej był dziennikarzem „Gazety Wyborczej” w dziale sportowym. Na stanowisku zastąpił Wiolettę Kasztelan.

Fot. UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE