Reklama

Zbgniew Kwiatkowski może grać w Wiśle

Opublikowano:
Autor:

Zbgniew Kwiatkowski może grać w Wiśle - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Komisarz Ligi Bogusław Trojan odrzucił wniosek Pogoni Gaz-System Szczecin o ukaranie rosłego kołowego Wisły, mającego na koncie grę w reprezentacji Polski.

Komisarz Ligi Bogusław Trojan odrzucił wniosek Pogoni Gaz-System Szczecin o ukaranie rosłego kołowego Wisły, mającego na koncie grę w reprezentacji Polski.

Gdy przed sezonem 2012/2013 Wisła podpisała kontrakt z Ferencem Ilyesem, Zbigniew Kwiatkowski stracił miejsce w zespole, w którym występował prze kilka lat, zdobywając medale Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych i wszystkich kolorach.

Chociaż do rozpoczęcia sezonu pozostawało niewiele czasu, „Kwiatek” zdołał porozumieć się z Pogonią Gaz-System Szczecin i rozpoczął występy w tym klubie. Nie ukrywał jednak, że jego chciałby jeszcze kiedyś grać w Płocku. Nie mógł przypuszczać, że marzenia spełnią się aż tak szybko.

Zanim jednak Zbigniew Kwiatkowski wrócił do Wisły, wszedł w konflikt z klubem ze Szczecina. Zawodnik twierdził, że nie dostaje w terminie należnych mu pieniędzy, władze klubu zaprzeczały temu. „Kwiatek” ogłosił, że rozwiązuje kontrakt z winy klubu, Pogoń Gaz-System, zareagowała zawieszeniem go w prawach zawodnika.

Kiedy trenerem Wisły został Manolo Cadenas, ściągnął byłego reprezentanta Polski ponownie do Płocka. I wtedy właśnie klub ze Szczecina odmówił Wiśle wydania certyfikatu zawodnika, motywując to toczącym się w stosunku do niego postępowaniem dyscyplinarnym.

Sprawa trafiła do Komisarza Ligi. Ostatecznie Bogusław Trojan podjął decyzję o uznaniu roszczeń Pogoni Gaz-System za bezzasadne, co oznacza, że Zbigniew Kwiatkowski stał się pełnoprawnym zawodnikiem Wisła Płock.

Fot. Tomasz Paszkiewicz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE