Reklama

Poziom adrenaliny ciągle się podnosi

Opublikowano:
Autor:

Poziom adrenaliny ciągle się podnosi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W pierwszej rundzie Night Power 2013 GP w Olsztynie wystartuje 67 pojazdów. Impreza rozpocznie się w sobotę 1 czerwca o 16 w samym centrum Olsztyna.

W pierwszej rundzie Night Power 2013 GP w Olsztynie wystartuje 67 pojazdów. Impreza rozpocznie się w sobotę 1 czerwca o 16 w samym centrum Olsztyna.

Najliczniej obsadzone będą klasy Street i Turbo FWD, w których do rywalizacji zgłoszonych zostało po 13 pojazdów. Diesel i Turbo RWD/AWD to klasy, w których zaprezentuje się po dziesięć aut. Dziewięć samochodów stanie do rywalizacji w kategorii Street +, a po sześć w mini i Open.

Wśród niezwykle atrakcyjnych nagród, o które walczyć będą zawodnicy, jest między innymi zestaw car audio o wartości pięciu tysięcy złotych, kompletny układ wydechowy, kino domowe czy kamery Go Pro.

Według zapewnień organizatorów motoryzacyjnych atrakcji będzie pod dostatkiem. Bardzo ciekawie zapowiadają się pokazy oklejania aut egzotycznymi foliami firmy Avery w wykonaniu Racing Logistics Performance. Interesujący powinien być również pokaz democarów firmy Budwill Autotuning, podczas którego będzie można zobaczyć SONY X-Plod.

Organizatorzy olsztyńskiej rundy Night Power przygotowali koncerty zespołów Rikor, Own Way, BlueBlooded Crew, Painted Faces, Jedno Słowo, Klub Zdesperowanych Romantyków oraz No Return oraz pokazy tańca orientalnego w wykonaniu Vanessy.

Specjalnie z myślą o najmłodszych, obchodzących swoje święto, powstaje bardzo rozbudowana strefa Tęczowy Power. Nie zabraknie w nim konkursów oraz zabaw, które wprowadzają dzieci w świat motoryzacji, a także pomogą poznać zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego. Imprezę będą prowadzić Anita Kozłowska i Andrzej Brzozowski z Radia Eska.

Fot. Archiwum Night Power GP

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE