Reklama

Decyzja o walkowerze dopiero we wtorek

Opublikowano:
Autor:

Decyzja o walkowerze dopiero we wtorek - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport - Złożyliśmy bardzo obszerny materiał w sprawie tego, co wydarzyło się w środę. Na ostateczną decyzję w tej sprawie musimy poczekać do wtorku – powiedział w rozmowie z Portalem Płock prezes SPR Wisła Płock Andrzej Miszczyński. Nie chcę spekulować, jakie rozstrzygnięcia są możliwe, gdyż jest to autonomiczna decyzja Komisarza Ligi.

- Złożyliśmy bardzo obszerny materiał w sprawie tego, co wydarzyło się w środę. Na ostateczną decyzję w tej sprawie musimy poczekać do wtorku – powiedział w rozmowie z Portalem Płock prezes SPR Wisła Płock Andrzej Miszczyński. Nie chcę spekulować, jakie rozstrzygnięcia są możliwe, gdyż jest to autonomiczna decyzja Komisarza Ligi.

We środę 6 lutego o 18.00 miał się rozpocząć mecz PGNiG Superligi mężczyzn Orlen Wisła Płock – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski. Spotkanie nie odbyło się jednak z powodu niepojawienia się we właściwym czasie ekipy medycznej.

Komisarz Ligi Bogusław Trojan decyzję w sprawie meczu miał podjąć w piątek 6 lutego po analizie protokołu meczowego i zapisanych w nim informacji delegata związku na to spotkanie.

W piątek w siedzibie Związku Piłki Ręcznej w Polsce zjawił się jednak prezes Wisły Andrzej Miszczyński, który dostarczył bardzo bogatą dokumentację dotyczącą niefortunnego zdarzenia. – Przedstawiłem Komisarzowi Ligi stanowisko klubu w tej sprawie, przekazując mu jednocześnie bardzo bogaty materiał dowodowy – mówił w rozmowie z Portalem Płock prezes Andrzej Miszczyński. – Nie chcę ingerować w autonomiczną decyzję Komisarza Ligi, dlatego proszę wszystkich kibiców o cierpliwość i czekanie na decyzję, która ma zapaść we wtorek.

Więcej czytaj: Skandal w płockiej Orlen Arenie [foto]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE