Reklama

Dobry adwokat od spraw karnych. Co warto wiedzieć?

Opublikowano:
Autor:

Dobry adwokat od spraw karnych. Co warto wiedzieć? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Największym atutem kancelarii Florczak Keller są jej skuteczni karniści: adwokat Katarzyna Florczak Keller i adwokat Kamil Keller. Osoby te - z racji swego doświadczenia i posiadanych umiejętności - bardzo często wygrywały nawet najtrudniejsze sprawy o charakterze karnym. Dlaczego warto im zaufać?

Adwokat Katarzyna Florczak Keller - skuteczność i profesjonalizm

 

Adw. Katarzyna Florczak-Keller jest specjalistką z zakresu prawa karnego, która posiada ogromne doświadczenie w sprawach karnych dotyczących przestępstw podatkowych, budowlanych, gospodarczych, a nawet drogowych i BHP. Pani Katarzyna odniosła wiele sukcesów na tym polu, gdyż - oprócz niekwestionowanej wiedzy - wyróżnia się rzadko spotykaną pasją do wykonywanego zawodu. Jest to osoba dociekliwa i wnikliwa, która dzięki umiejętności wszechstronnej analizy faktów, zawsze potrafi odnaleźć wątki przemawiające na korzyść osoby oskarżonej.

Adwokat Kamil Keller - wszechstronna wiedza i doświadczenie

Pan Kamil Keller to doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie karnym. Oprócz typowych spraw o charakterze przestępczym, prowadzi on również szereg spraw wieloosobowych i wielowątkowych. Świadczy to o jego olbrzymim doświadczeniu, niekwestionowanej wiedzy i zamiłowaniu do wykonywanej pracy. Adwokat Kamil Keller już od lat zajmuje się sprawami dotyczącymi tzw. karuzel podatkowych i zorganizowanych grup przestępczych. Odniesienie przez niego na tym polu wielu sukcesów nie byłoby możliwe, gdyby nie bardzo dobra znajomość mechanizmów rządzących rynkami finansowymi i gospodarczymi.

 

Kancelaria Adwokacka Florczak-Keller i Wspólnicy - Laureat Konkursu "Orły Prawa"

Jest sprawa, czyli z której kancelarii skorzystać?

Kancelaria Adwokacka Florczak Keller to zespół specjalistów, dla których prawo karne nie ma żadnych tajemnic. Osoby działające w ramach kancelarii nie tylko posiadają szeroką wiedzę na temat prawa karnego, ale potrafią ją powiązać z zagadnieniami, które towarzyszą wielu innym dziedzinom prawa. Zadania przed nimi stawiane, dotyczą też szeroko pojętego doradztwa i reprezentowania osób pokrzywdzonych w wyniku przestępstw. Dzięki temu ludzie ci mogą liczyć na kompleksową pomoc prawną i to niezależnie od okoliczności zdarzenia.

Kancelaria Adwokacka Florczak Keller specjalizuje się również w prowadzeniu postępowań przygotowawczych i etapów wyjaśniających. Adwokaci działający w jej ramach, mogą też reprezentować swoich klientów w trakcie postępowania i to niezależnie od jego aktualnego etapu. W szczególny sposób otaczają oni wsparciem osoby zamieszane w tzw. czyny inkryminowane. Mowa tu zwłaszcza o fałszerstwach, oszustwach (w tym o charakterze skarbowym), malwersacjach i sprawach korupcyjnych - również w odniesieniu do innych podmiotów gospodarczych.

Prawo karne - Łódź, Warszawa i okolice

Kancelaria Adwokacka Florczak Keller działa szybko i zdecydowanie. Zespół działających w jej ramach adwokatów funkcjonuje przede wszystkim na terenie Łodzi. Dzięki temu istnieje możliwość natychmiastowego powiadomienia jednego z nich o zaistniałym zdarzeniu. Oznacza to, że może on brać udział w sprawie i to już na etapie działań przygotowawczych (np. w trakcie przesłuchania). Dzięki temu - w wielu przypadkach - możliwe jest odstąpienie od zastosowania aresztu tymczasowego. Pomoc adwokata jest również wskazana ze względu na stres, jaki towarzyszy osobie aresztowanej lub dopiero przesłuchiwanej.

Trzeba pamiętać, że już pierwsze czynności mogą mieć ogromny wpływ na dalszy przebieg postępowania. W ich trakcie można popełnić szereg błędów, które w dalszym toku mogą znacznie utrudnić obiektywne ustalenie prawdy. Co więcej - ich naprawa może okazać się niemożliwa lub przynajmniej bardzo utrudniona. Dlatego należy podkreślić, że jak najszybszy kontakt z adwokatem, może znacząco pomóc w dalszym toku śledztwa. W związku z faktem, że Kancelaria Adwokacka Florczak Keller działa głównie na terenie Łodzi, jej pracownicy skupiają się głównie na sprawach tożsamych dla tego miasta.

Kancelaria Adwokacka - pomoc na terenie całego kraju

Oczywiście nie oznacza to, że adwokaci działający w ramach Kancelarii, ograniczają się wyłącznie do granic administracyjnych miasta Łodzi. Wręcz przeciwnie - w razie potrzeby, mogą oni dojechać do praktycznie każdego miasta w Polsce i za granicą, świadcząc pomoc swoim klientom. Warto podkreślić, że im wcześniej dana sprawa zostanie zgłoszona, tym większe prawdopodobieństwo udzielenia skutecznego wsparcia.

Podsumowanie

Kancelaria Adwokacka Florczak Keller, to zespół adwokatów, którzy są zawsze zdeterminowani, by jak najskuteczniej pomóc swoim klientom. Nawet jeśli ich pomoc nie będzie nam potrzebna, to - w razie takiej konieczności - warto polecić ich tym, którzy jej potrzebują.

Źródło:

Kancelaria Prawna Florczak-Keller i Wspólnicy 

Oddział w Łodzi:

Polskiej Organizacji Wojskowej 23, lok. 3
90-248 Łódź
https://kancelaria-kfk.pl/

Oddział w Warszawie:

 

Żurawia 24, lok. 31
00-515 Warszawa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy