Zamknij
REKLAMA

Sprzedam bezpośrednio ziemię rolną z siedliskiem

Data dodania: 2019-05-21 19:21:49

Opis

Sprzedam bezpośrednio ziemię rolną z siedliskiem o powierzchni 12,34 ha. Położoną w urokliwej, nadwiślańskiej wsi Drwały, gm. Wyszogród, w powiecie płockim. Dojazd do Warszawy zajmuje ok. 1h (70km.) oraz 35km do Płocka.Część ziemi (3ha) położone ok. 900m od trasy DK 62, Warszawa-Płock,pozostała ziemia i budynek ok. 3km od w/w drogi. Do najbliższej szkoły odległość ok. 7km.
W skład wchodzi parterowy budynek mieszkalno-gospodarczy z 1978 roku do generalnego remontu (140m kw.) oraz 12,34 ha ziemi,klasy IVa,IVb,V i VI.
Możliwość rozbudowania, dobudowy piętra. Do budynku doprowadzony prąd oraz przyłączenie do sieci wodociągowej,sieć telefoniczna.
Od strony drogi siedlisko posiada betonowe ogrodzenie.
Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę, bliskość natury,lasy, wode, z dala od zgiełku i smogu. Do Wisły odległość ok. 1km.Miejscowość otoczona dużą ilością lasów. Idealne również pod agroturystykę czy stadninę koni lub po prostu jako miejsce do stałego osiedlenia lub miejsca letniskowego. Również dla rolników, chcących powiększyć swoje gospodarstwo. Dla nie-rolników wskazane uzupełnienie uprawnień rolniczych, co nam ułatwi ewentualną transakcję.
Nieruchomość bez obciążeń, księga wieczysta.
Cena 470 000 tys.do negocjacji.
Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu oraz oglądania.

Tel.735 494 177 .

Zapraszam.

Kontakt ze sprzedającym

735Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone