Promuj to ogłoszenie

Operator maszyn CNC (PRCNC092020)

Data dodania: 2020-09-28 09:08:16ID: 52775

rekrutacja@amatech.eu

Firma AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Płock

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn sterowanych numerycznie
- wykonywanie elementów zgodnie z projektem technicznym
- dbałość o jakość wykonanych komponentów
- wykonywanie prac produkcyjnych
- inne prace montażowe wg potrzeb

Wymagania:
- ukończony kurs CNC bądź doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC
- znajomość rysunku technicznego
- wykształcenie techniczne
- sumienność i uczciwość
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- zdolności manualne

Oferujemy:
- możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie, pośród dynamicznej kadry
- możliwość rozwoju zawodowego
- umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem PRCNC092020

Jednocześnie informujemy, iż będą rozpatrywane tylko te aplikacje, które będą zawierać poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dostępną pod adresem: www.amatech.eu

Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kalinowa 68, numer KRS 266 - pokaż numer telefonu - 2 w celu związanym z przebiegiem procesu rekrutacji.
Podaję dane osobowe niezbędne do przebiegu procesu rekrutacji dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, dostępną pod adresem: www.amatech.eu