Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy

Data dodania: 2020-06-01 10:06:47ID: 52253

info@alfa-pl.com

Firma ALFA Paweł Porębski poszukuje osoby na stanowisko
SPRZEDAWCA HANDLOWIEC
Miejsce pracy: TEREN POLSKI

Zakres obowiązków:
? działania zmierzające do pozyskania nowych klientów i obsługa dotychczasowych,
? negocjacja warunków zawieranych transakcji,
? realizacja zamówień i prowadzenie rozmów z klientami biznesowymi,
? prowadzenie bazy klientów, monitoring płatności,
? sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy.

Wymagania:
? prawo jazdy kategorii B,
? umiejętność obsługi komputera (pakiet Office),
? komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów,
? mile widziane wykształcenie techniczne,
? mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
? zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym,
? stabilność zatrudnienia w firmie o silnej pozycji rynkowej,
? szkolenie produktowe,
? wynagrodzenie: 2600 brutto.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: info@alfa-pl.com

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzania moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (RODO)?.