Promuj to ogłoszenie

HANDLOWIEC

Data dodania: 2020-03-09 13:33:14ID: 51844

rekrutacja@wektra.com.pl

WEKTRA MAREK BRZOZOWSKI SPÓŁKA JAWNA - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, największym w regionie dostawcą materiałów budowlanych i producentem płyt warstwowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko HANDLOWCA.

Zakres obowiązków:
- bezpośrednia obsługa klientów,
- realizacja planów sprzedażowych,
- przygotowanie ofert handlowych,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- współpraca z wykonawcami.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
- znajomość branży budowlanej,
- łatwość nawiązywania relacji z klientami,
- dokładność i sumienność w działaniu,
- komunikatywność i kultura osobista,
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
- umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
- system premiowy powiązany z wynikami sprzedażowymi,
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
- możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail wraz z dopiskiem:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Zostałem poinformowany o prawie do wglądu, poprawiania i usuwania danych osobowych.
Administratorem Danych Osobowych jest Wektra Marek Brzozowski Spółka Jawna z siedzibą w Płocku, ul. Otolińska 25A, tel. 24 367-54-61, rekrutacja(małpa)wektra.com.pl?.