Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Monter z uprawnieniami na suwnicę

Data dodania: 2020-02-19 11:24:50ID: 51754

kinga.lenart@external.cnhind.com

CNH Industrial Polska Sp. z o.o. w Płocku należy do globalnego koncernu CNH Industrial N.V. - jednego z największych na świecie producentów maszyn rolniczych, budowlanych, ciężarówek, autobusów, pojazdów specjalistycznych i mechanizmów napędowych. W jego skład wchodzą marki New Holland Agriculture, Case IH, Steyr, Case, New Holland Construction, Iveco, FPT Industrial.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku

Operator suwnicy

Miejsce pracy: Płock (nowa hala)

Zakres odpowiedzialności:

? Obsługa suwnicy z poziomu 0
? Prace monterskie

Wymagania:

? Uprawnienia UDT w kategorii II S do obsługi suwnicy z poziomu 0
? Umiejętność pracy w zespole
? Umiejętność obsługi elektronarzędzi
? Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność

Oferujemy:

? Umowę o pracę w CNH Industrial Polska Sp. z o.o.

Biorąc pod uwagę przepisy dotyczące RODO, uprzejmie prosimy o zapoznanie się i zwrotne potwierdzenie przyjęcia do wiadomości zasad Polityki Prywatności opisującej sposób przetwarzania przez CNH Industrial Sp. z o.o. danych osobowych kandydatów aplikujących do nas.

Polityka dostępna jest na stronie:
http://www.cnhindustrial.com/pages/Privacy_Notice.html?brand=cnhi_hr&code=pl-pl

Informujemy, że CNH Industrial Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, przy ul. Otolińskiej 25 jest administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych w ramach rekrutacji. Państwa dane osobowe będą przetwarzane zgodnie ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r., poz. 1182) w celu realizacji bieżącego i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przekazywanie danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawienia.

W aplikacjach prosimy wpisać poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r., poz. 1182)."


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone