Promuj to ogłoszenie

Pracownik serwisu rowerowego-praca w Niemczech

Data dodania: 2019-12-10 11:36:37ID: 51502

14 Pokaż numerpraca.niemcy12@gmail.com

Firma Sachsenring Bike Manufaktur, specjalizująca się w produkcji i montażu rowerów, poszukuje osób na stanowisko pracownik serwisu rowerowego.

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0476

Miejsce pracy: Kyselhäuser Str. 23, 06526 Sangerhausen, Niemcy
Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2020

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: praca przy produkcji rowerów: montaż części składowych i pojedynczych elementów, ustawianie i regulacja.

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- umiejętności manualne i techniczne
- sprawność fizyczna (praca na stojąco)
- gotowość do pracy w systemie zmianowym (wczesna i późna zmiana)
- prawo jazdy

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 1424 euro brutto
- praca w wymiarze 35 godzin tygodniowo (od godz. 6.00), również w soboty
- nadgodziny przenoszone na konto czasu pracy
- dodatki do wynagrodzenia (w przypadku pracy na nocną zmianę)
- możliwa pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20