Promuj to ogłoszenie

Wulkanizator-praca w Niemczech

Data dodania: 2019-09-11 13:53:58ID: 51010

146Pokaż numerpraca.niemcy12@gmail.com

Niemiecka firma Austocenter Strehle e.K. poszukuje pracownika na stanowisko Wulkanizator

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0372

Miejsce pracy: Koetzschenbroder Str. 189, 01139 Dresden
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: wymiana i magazynowanie kół samochodów osobowych i transportowych, sprawdzanie ciśnienia w kołach, prace porządkowe

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- mile widziane wykształcenie zawodowe lub techniczne
- posiadanie prawa jazdy kat. B.
- mile widziane prawo jazdy kat. C.
- umiejętność pracy w zespole
- samodzielność, rzetelność i dokładność

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: od 1500 euro brutto
- wyżywienie ? gwarantowany obiad
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia