Promuj to ogłoszenie

kosztorysant

Data dodania: 2019-09-09 11:05:56ID: 51001

242Pokaż numerkadry@budrox.eu

Firma PBO BUDROX Sp. z o.o. Gostynin zatrudni kosztorysanta.
Opis stanowiska:
- wykonywanie i kontrola kosztorysów budowlanych
- analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej
- przygotowywanie harmonogramów budów
- sporządzanie i sprawdzanie przedmiarów robót
- prowadzenie dokumentacji biurowo-technicznej
Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w zakresie budownictwa;
- znajomość programów do kosztorysowania (np. NORMA);
- umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
- min. 4-letnie doświadczenie w kosztorysowaniu robót;
- samodzielność, zaangażowanie, dokładność, kreatywność;
- mile widziana znajomość programu AutoCad
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- stałe godziny pracy 7.00-15.00.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: kadry@budrox.eu
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.