Promuj to ogłoszenie

Praca dla Pokojówek w Niemczech

Data dodania: 2019-08-23 12:58:49ID: 50923

14 Pokaż numergastamo.job.service@gmail.com

Hotel Kaufmann poszukuje pracowników na stanowisko Pokojówka

Prosimy o podanie w tytule wiadomości stanowiska i nr referencyjnego.
Numer referencyjny: 0350

Miejsce pracy: Fuessener Str. 44, 87672 Rosshaupten
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Obowiązki: utrzymywanie porządku w pokojach hotelowych oraz w strefie Spa

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie na tym stanowisku
- dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 1600 euro brutto
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- gwarantowane wyżywienie (obiad i kolacja)
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20