Promuj to ogłoszenie

Technik serwisant oświetlenia awaryjnego

Data dodania: 2019-05-22 13:37:26ID: 50418

rekrutacja@amatech.eu

Firma AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o specjalizuje się w projektowaniu, doborze i produkcji rozwiązań z zakresu: oświetlenia awaryjnego, urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym oraz elektrycznych systemów grzewczych.
W związku z naszą działalnością, poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko

Firma AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce zatrudnienia: Płock
Teren działania: cała Polska; różne regiony
Zakres obowiązków:
? Prowadzenie prac serwisowych związanych z uruchamianiem, przeglądami i naprawą jednostek oświetlenia awaryjnego na terenie całego kraju
? Prowadzenie dokumentacji z wyjazdów serwisowych
? Właściwe reprezentowanie firmy podczas kontaktów z klientami
Wymagania:
? Wykształcenie - minimum technikum elektryczne
? Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
? Min. roczne doświadczenie w pracy serwisanta
? Praktyczna oraz teoretyczna znajomość zagadnień technicznych
? Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji
? Umiejętność identyfikowania, dokładnego rozważania i wdrażania praktycznych rozwiązań
? Praktyczna znajomość pakietu MS Office
? Prawo jazdy kat. B
Mile widziane
? Mile widziane doświadczenie w branży ppoż.
Oferujemy:
? Umowę o pracę
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Możliwość rozwoju zawodowego
? Niezbędne szkolenia
? Pracę z ciekawymi, nowoczesnymi i innowacyjnymi projektami
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja(at)amatech.eu

Jednocześnie informujemy, iż będą rozpatrywane tylko te aplikacje, które będą zawierać poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dostępną pod adresem: www.amatech.eu
Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kalinowa 68, numer KRS 0000266452 w celu związanym z przebiegiem procesu rekrutacji.
2. Podaję dane osobowe niezbędne do przebiegu procesu rekrutacji dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, dostępną pod adresem: www.amatech.eu