Promuj to ogłoszenie

Konstruktor / Technolog

Data dodania: 2019-05-22 13:37:27ID: 50415

rekrutacja@amatech.eu

Firma AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. - producent oświetlenia awaryjnego oraz specjalistycznego oświetlenia dla przemysłu, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Płock

Zakres obowiązków:
? konstrukcja elementów opraw oświetlenia awaryjnego
? konstrukcja oprzyrządowania technologicznego
? budowa prototypów
? opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
? wsparcie techniczne dla produkcji
? współpraca z jednostkami badawczymi i certyfikującymi
Wymagania:
? wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym
? znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki i elektroniki
? znajomość rysunku technicznego
? umiejętność modelowania 3D
? znajomość oprogramowania AutoCad oraz SolidWorks lub innego CAD 3D
? zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
? komunikatywna znajomość języka angielskiego
? prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
? umowę o pracę
? możliwość rozwoju zawodowego
? pracę z ciekawymi, nowoczesnymi i innowacyjnymi projektami
? niezbędne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@amatech.eu

Jednocześnie informujemy, iż będą rozpatrywane tylko te aplikacje, które będą zawierać poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dostępną pod adresem: www.amatech.eu
Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kalinowa 68, numer KRS 0000266452 w celu związanym z przebiegiem procesu rekrutacji.
2. Podaję dane osobowe niezbędne do przebiegu procesu rekrutacji dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, dostępną pod adresem: www.amatech.eu