Promuj to ogłoszenie

Technik Mechanik / Elektronik

Data dodania: 2019-05-22 13:37:24ID: 50414

rekrutacja@amatech.eu

Firma AMATECH-AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o specjalizuje się w projektowaniu, doborze i produkcji rozwiązań z zakresu: oświetlenia awaryjnego, urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym oraz elektrycznych systemów grzewczych.
W związku z naszą działalnością, poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko

Miejsce pracy: Płock
Zakres obowiązków:
? konstrukcja elementów opraw oświetlenia awaryjnego
? budowa prototypów
? opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
? wsparcie techniczne dla produkcji
? współpraca z jednostkami badawczymi i certyfikującymi
Wymagania:
? wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu mechanicznym (lub inne adekwatne do stanowiska)
? znajomość rysunku technicznego
? zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
? zdolności manualne
? znajomość obsługi oprogramowania AutoCad
? znajomość podstaw elektrotechniki i elektroniki
Mile widziane:
? znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
? znajomość lub gotowość do nauki oprogramowania SolidWorks
? znajomość lub gotowość do nauki oprogramowania służącego do modelowania 3D
? prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Wynagrodzenie wypłacane w terminie
- Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
- Szkolenia zawodowe
- Pracę z ciekawymi, nowoczesnymi i innowacyjnymi projektami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@amatech.eu

Jednocześnie informujemy, iż będą rozpatrywane tylko te aplikacje, które będą zawierać poniższą zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dostępną pod adresem: www.amatech.eu
Prosimy o dopisanie i podpisanie następującej klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kalinowa 68, numer KRS 0000266452 w celu związanym z przebiegiem procesu rekrutacji.
2. Podaję dane osobowe niezbędne do przebiegu procesu rekrutacji dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, dostępną pod adresem: www.amatech.eu