Promuj to ogłoszenie

Technik utrzymania ruchu - praca w Austrii

Data dodania: 2019-05-16 14:46:10ID: 50374

14 Pokaż numergastamo.job.service@gmail.com

Austriacka firma Prim As Tiefkuehlprodukte poszukuje pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości oraz nr referencyjnego
Numer referencyjny: 0194

Miejsce pracy: Moesl 1, 6406 Oberhofen im Inntal
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: utrzymanie ruchu maszyn, obsługa i konserwacja maszyn przemysłowych

Wymagania:
- dobra znajomość j. niemieckiego
- techniczne wykształcenie w zakresie budowy maszyn, mechaniki i mechatroniki
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- umowę o pracę z austriackim pracodawcą, na austriackich warunkach
- WYNAGRODZENIE: do uzgodnienia z pracodawcą
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20