Promuj to ogłoszenie

Pracownik opieki - praca w Niemczech

Data dodania: 2019-03-13 15:27:50ID: 50038

12 Pokaż numergastamo.job.service@gmail.com

Firma AmbuPflege Lavermann poszukuje do pracy 2 osób na stanowisko Pracownik opieki

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0110

Miejsce pracy: Meisenweg 15, 48734 Reken
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: opieka nad podopiecznymi, wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych, praca z dokumentacją pacjentów

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- ukończone kursy i szkolenia
- cierpliwość, wysoka kultura osobista
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE do ustalenia z pracodawcą
- dodatki za pracę w niedzielę i święta
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44