Promuj to ogłoszenie

Samodzielny Księgowy/a

Data dodania: 2019-02-06 13:16:29ID: 49882

692Pokaż numerpolx1@o2.pl

Poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby zdecydowanej na podjęcie pracy na stanowisku Księgowy / Księgowa w spółce usługowej prawa handlowego.

Zakres obowiązków:

-prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy,

-przygotowywanie sprawozdań finansowych,

-przygotowywanie deklaracji PIT, VAT, ZUS,

-odpowiedzialność za całokształt spraw księgowych i podatkowych firmy,

-obsługa płacowa

Oczekiwania:

-doświadczenie zawodowe w pracy na samodzielnym stanowisku rachunkowym,

-bieżąca znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,

-biegła obsługa MS Office,

-systematyczność

-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

-praca w stabilnej firmie

-samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

-możliwość elastycznych godzin pracy,

-praca w zaangażowanym zespole,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.