Monter

Nr oferty: StPr/18/1342Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Praca przy remoncie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.08.2018
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widzine doświadczenie, chęci do pracy
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ANI-TECH Wiśniewski Sławomir
    Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 698 284 888
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - Praca w sekretariacie, - Segregowanie dokumentów księgowych, - Wprowadzanie danych do komputera, - Kontakt z kontrahentami, - W przypadku znajomości języka niemieckiego rozmowy biznesowe, - Rozlicza
    StPr/18/1657
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Zarządzanie i udoskonalanie firmowej sieci komputerowej. Administrowanie systemami serwerowymi Windows i Linux (w tym systemem do wirtualizacji Proxmox). Administrowanie systemami do zarzadzania bazam
    StPr/18/1459
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Obsługa konsumenta. Utrzymanie porządku w lokalu. Obsługa kasy fiskalnej.
    StPr/18/1460
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Zmywanie naczyń. Sprzątanie.
    StPr/18/1462
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Służba w Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. Praca w systemie zmianowym 24/48 godzin. Więcej informacji na temat oferty można uzyskać pod numerem tel.: 24 366-78-17.
    StPr/18/1649

    Zagrzewanie rur pp, zaciskanie rur, układanie kanalizacji sanitarnej. Praca w godz. 7-15.
    StPr/18/1647
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Prace pomocnicze przy koparce. Praca na terenie Płocka i okolic w godz. 7-15.
    StPr/18/1648

    Podróże zagraniczne, podpisywanie umów handlowych wstępnych, weryfikacja klienta i podtrzymywanie kontaktów z klientem zza wschodniej granicy (Rosja, Armenia, Białoruś). Przewóz towarów.
    StPr/18/1449
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    StPr/18/1450

    Wykonywanie masażu tajskiego, klasycznego, sportowego, stóp, relaksacyjnego, punktowego według wielopokoleniowej tradycji pochodzącej z Tajlandii. Wykonywanie zadań powierzonych przez pracodawcę, dobr
    StPr/18/1451
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN