Ogrodnik terenów zieleni

Nr oferty: StPr/18/0837Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac z zakresu konserwacji zieleni tzn. koszenie trawników i wykonywanie prac czystościowo-porządkowych na ternie miasta Płocka, Rejon IV.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 01.06.2018
Wynagrodzenie brutto: od 13,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane min. 2 m-ce doświadczenia, umiejętność obsługi maszyn, urządzeń ogrodniczych-kosiarki, dmuchawy, opryskiwacze
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Paulina Pabjas
      Numer telefonu: 243671843
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      przekazania dokumentów:
      Montaż konstrukcji stalowych i rurociągów (prefabrykacja).
      StPr/18/0875
      wynagrodzenie od od 20 PLN

      Spawanie metodą 141/111.
      StPr/18/0876
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      Prace pomocnicze na budowie.
      StPr/18/0877
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Prace porządkowe, konserwacyjne, ustawianie towarów, pakowanie towarów. Praca w grupach z obywatelami Ukrainy.
      StPr/18/0878
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      Przygotowanie surówek, odbieranie ziemiaków, obróbka wstepna mięsa, sprzątanie, mycie naczyń.
      StPr/18/0879
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      wysyłanie korespondencji do usługobiorców, prowadzenie spraw formalnych związanych z funkcjonowaniem firmy. Obsługa komputera, ksero, faksu, poczty elektronicznej.
      StPr/18/0880

      Rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, pakowanie, prace porządkowe. Praca wśród obcokrajowców-Ukraińcy.
      StPr/18/0881
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Przyrządzenie potraw, przekąsek, zup, deserów. Pomoc w przygotowywaniu posiłków, zmywanie naczyń, sprzątanie.
      StPr/18/0882
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Obsługa gości w restauracji, nakrycie stołu, udzielenie informacji o ofercie lokalu, przyjęcie zamówienia, dbanie o dobry wizerunek lokalu i zadowolenie gości.
      StPr/18/0883

      Prace murarskie na budowie.
      StPr/18/0886
      wynagrodzenie od od 15 PLN