Brukarz

Nr oferty: StPr/20/0706Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace związane z układaniem kostki brukowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 19,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE KALI-BRUK WOJCIECH HAPONIK
      Adres: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 606-665-581
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Wykonywanie badań technicznych pojazdów.
      StPr/20/0894
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Obsługa klienta, sprzedaż towarów, utrzymywanie porządku i dotowarowanie sklepu. Praca w Płocku systemie dwuzmianowym w godz. 6.00-14.30; 14.30-23.00.
      StPr/20/0892
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Transport towarów dla zleceniodawców Ukraińskich, dbanie o mienie pracodawcy, dbanie o powierzony towar na rozładunkach i załadunkach.
      StPr/20/0730

      Prowadzenie wykładów na kursach.
      StPr/20/0728
      wynagrodzenie od od 70 PLN

      Obsługa gości hotelowych podczas śniadania i organizowanych imprez.
      StPr/20/0719

      Montaż tras kablowych, okablowania osprzętu elektrycznego, podłączanie okablowania, wykonywanie pomiarów, podłączanie i uruchamianie szaf sterowniczych, rozdzielnic, oświetlenia.
      StPr/20/0724
      wynagrodzenie od od 4 100 PLN

      Sprzątanie obiektów przemysłowych
      StPr/20/0725

      Montaż siłowników przy bramach garażowych i wjazdowych.
      StPr/20/0726

      Montaż konstrukcji stalowych.
      StPr/20/0714
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Pomoc przy montażu konstrukcji stalowych
      StPr/20/0715