Sprzątaczka/NIEPEŁNOSPRAWNI

Nr oferty: StPr/20/0639Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 31.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Spółdzielnia Inwalidów NOWATOR
    Adres: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 24 262-87-03
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Obsługa klienta, sprzeważ towarów, utrzymywanie porządku i dotowarowanie sklepu. Praca w Płocku systemie dwuzmianowym w godz. 6.00-14.30; 14.30-23.00.
    StPr/20/0796
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Opracowywanie wniosków w sprawie udzielania zamowień publicznych.Przygotowywanie umów,prowadzenie gospodarki środkami rzeczowymi.Prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem i przekazaniem akt sprawy do archiwum zakładowego. staż w godzinach: 7.30-15.30
    StPr/20/0777
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    - prpwadzenie korespondencji - prowadzenie rejestru dokumentów , jego przechowywanie i archwizowanie - wprowadzenie dokumentów do systemu elektronicznego obiegu dokumentów 7:30 - 15:05 POWER
    StPr/20/0788

    zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli, wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym (z wyłączeniem monitorów), z parapetów i grzejników, obrazów, usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, gablotach, drzwiach, lamp, mycie, czyszczenie i odkażanie umywalek, brodzików, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach,
    StPr/20/0647
    wynagrodzenie od od 870 PLN

    Sprzątanie biura, klatek i pomieszczeń biurowych.
    StPr/20/0644
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    czynności opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawcze wobec dzieci w przedszkolu. staż w godzinach: 8-16 POWER
    StPr/20/0744

    Ocieplanie budynków i poddaszy wełną mineralną i płytą gipsową.
    StPr/20/0640
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Makijaż permanentny. Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej/kosmetologii.
    StPr/20/0641

    Wykonywanie prac ogólnobudowlanych.
    StPr/20/0642

    Obsługa terenów zielonych (koszenie, przycinanie, dbałość o tereny zielone). Konserwacja urządzeń i przyrządów. Proste prace naprawcze, typu naprawa biurek.
    StPr/20/0643