Operator koparko-ładowarki

Nr oferty: StPr/20/0736Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Czwartaków 4/52, 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa koparko-ładowarki. Praca w Płocku i okolicach, godz. pracy do uzgodnienia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 28.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
    • Operator koparko - ładowarki
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Usługi Transportowo Dźwigowe Ruciński Andrzej
      Adres: Czwartaków 4/52, 09-409 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Andrzej Ruciński
      Numer telefonu: 605-690-029
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Obsługa klienta, sprzeważ towarów, utrzymywanie porządku i dotowarowanie sklepu. Praca w Płocku systemie dwuzmianowym w godz. 6.00-14.30; 14.30-23.00.
      StPr/20/0796
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Opracowywanie wniosków w sprawie udzielania zamowień publicznych.Przygotowywanie umów,prowadzenie gospodarki środkami rzeczowymi.Prowadzenie spraw związanych z przygotowaniem i przekazaniem akt sprawy do archiwum zakładowego. staż w godzinach: 7.30-15.30
      StPr/20/0777
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      - prpwadzenie korespondencji - prowadzenie rejestru dokumentów , jego przechowywanie i archwizowanie - wprowadzenie dokumentów do systemu elektronicznego obiegu dokumentów 7:30 - 15:05 POWER
      StPr/20/0788

      zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, odkurzanie i pranie wykładzin, tapicerki krzeseł i foteli, wycieranie kurzu w meblach i na meblach, na parapetach telefonicznych, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym (z wyłączeniem monitorów), z parapetów i grzejników, obrazów, usuwanie zabrudzeń z przeszkleń w meblach, gablotach, drzwiach, lamp, mycie, czyszczenie i odkażanie umywalek, brodzików, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach,
      StPr/20/0647
      wynagrodzenie od od 870 PLN

      Sprzątanie biura, klatek i pomieszczeń biurowych.
      StPr/20/0644
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      czynności opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawcze wobec dzieci w przedszkolu. staż w godzinach: 8-16 POWER
      StPr/20/0744

      Ocieplanie budynków i poddaszy wełną mineralną i płytą gipsową.
      StPr/20/0640
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Makijaż permanentny. Wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej/kosmetologii.
      StPr/20/0641

      Wykonywanie prac ogólnobudowlanych.
      StPr/20/0642

      Obsługa terenów zielonych (koszenie, przycinanie, dbałość o tereny zielone). Konserwacja urządzeń i przyrządów. Proste prace naprawcze, typu naprawa biurek.
      StPr/20/0643