Opiekun klienta

Nr oferty: StPr/20/0519Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: - nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy, - opracowywanie ofert handlowych, - realizacja założonych planów sprzedażowych, - bezpośrednia, bieżąca obsługa klientów, - obsługa procesu reklamacji, - aktywne pozyskiwanie klientów, - negocjacje, ustalanie warunków współpracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa urządzeń biurowych
    • obsługa pakietu MS OFFICE
    • obsługa komputera
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, dobra organizacja pracy, komunikatywność otwartość
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SABA Sp. z o.o.
      Adres: 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV na adres: biuro@saba.plock.pl wtemacie maila proszę wpisać: Opiekun klienta
      Pomoc w przygotowaniu według tradycyjnych receptur potraw kuchni arabskiej, indyjskiej, bengalskiej. Dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy.
      StPr/20/0536
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Wykonywanie masażu klasycznego, tajskiego, olejkowego, kamieniami, świecą, stóp, sportowego tajskiego. Obsługa klientów obcojęzycznych.
      StPr/20/0537

      Przygotowanie i wydawanie urządzeń pomiarowych. Obsługa magazynu. wprowadzanie danych do systemów informatycznych.
      StPr/20/0538
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: 1) w ramach pracy pedagogicznej: - udzielanie użytkownikom informacji bibliograficznych, katalogowych i rzeczowych; - opracowywanie zestawień bibliograficznych dla indywidualnych czytelników, instytucji zewnętrznych i na potrzeby Biblioteki; - prowadzenie instruktażu dla nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych; - wspieranie działalności bibliotek szkolnych w realizacji edukacji czytelniczej i medialnej uczniów; - podejmowanie działań na rzecz wspierania bibliotek szkolnych, organizowanie oraz prowadzenie doskonalenia zawodowego pracowników innych bibliotek, organizowanie oraz prowadzenie działalności edukacyjnej i kulturalnej; - wspieranie innych nauczycieli bibliotekarzy pracowników Biblioteki podejmujących działania na rzecz bibliotek szkolnych, organizujących oraz prowadzących doskonalenie zawodowe pracowników innych bibliotek, organizujących oraz prowadzących działalność edukacyjną i kulturalną; - współpraca ze szkołami i innymi placówkami oświatowymi w realizacji zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, w tym w wykorzystywaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych; - udział w spotkaniach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli; - doskonalenie warsztatu pracy i samokształcenia nauczyciela 2) w ramach prac organizacyjno-technicznych: - wprowadzanie danych do bazy i ich opracowywanie; - udzielanie użytkownikom wszelkiej pomocy w zakresie korzystania ze zbiorów oraz dostępnego dla użytkowników sprzętu technicznego; - wykonywanie czynności bibliotecznych o charakterze porządkowym i statystycznym oraz przyjmowanie opłat regulaminowych; - współdziałanie z innymi pracownikami Biblioteki, w szczególności z bibliotekarzem systemowym; - pełnienie dyżurów w Pracowni Komputerowej; - współdziałanie z innymi bibliotekami, placówkami państwowymi, samorządowymi i społecznymi; - udział w szkoleniach i doskonaleniu zawodowym; - dbanie o prestiż zawodu oraz Biblioteki; - dbanie o własny warsztat pracy i estetykę pomieszczeń bibliotecznych; - inne prace zlecone przez Dyrektora Biblioteki.
      StPr/20/0539
      wynagrodzenie od 2 782 - 3 817 PLN

      Malowanie budowlane.
      StPr/20/0540

      Sprzątanie biura, sanitariatów, stolarni.
      StPr/20/0531
      wynagrodzenie od od 325 PLN

      Obsługa maszyn mobilnych. Obróbka detali.
      StPr/20/0532

      Szycie odzieży damskiej - bluzki. Praca na maszynie overlock.
      StPr/20/0533

      Szycie odzieży damskiej - bluzki. Praca na maszynie stebnówka płaska.
      StPr/20/0534

      Planowanie, organizowanie i nadzorowanie pracy w firmie handlowo-usługowej. Znajomość zagadnień marketingowych.
      StPr/20/0535