Referent w Dziale Płac

Nr oferty: StPr/20/0429Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: 1. Zakładanie i prowadzenie kart wynagrodzeń pracowników obsługiwanych placówek. 2. Sporządzanie list płac i raportów dotyczących wynagrodzeń pracowników obsługiwanych placówek, przygotowanie plików przelewów do systemu bankowego. 3. Kompletowanie dokumentacji dotyczącej naliczenia zasiłków. 4. Naliczanie składek ZUS, przygotowywanie i przekazywanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS. 5. Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu pracowników obsługiwanych jednostek. 6. Obliczenie, pobór i przekazywanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych do US. 7. Przygotowywanie rocznych informacji o przychodach z innych źródeł oraz o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy dla pracowników obsługiwanych placówek. 8. Przygotowywanie dokumentów ZUS RP-7 (zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu), 9. Przekazywanie miesięcznych i rocznych informacji o zatrudnieniu do PFRON. 10. Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji związanej z zakresem obowiązków, zgodnie z obowiązującymi przepisami. 11. Sporządzanie sprawozdań z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, brak
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagania niezbędne (formalne): 1. Obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nie posiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1282)). 2. Nieposzlakowana opinia. 3. Pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych. 4. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe. 5. Wykształcenie średnie lub wyższe. 6. Doświadczenie na stanowisku pracy związanym z obsługą płacową. 7. Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych. 8. Dobra znajomość obsługi komputera (przeglądarki internetowe, programy pocztowe). 9. Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel) - poparta oświadczeniem kandydata lub zaświadczeniem o ukończeniu kursu. Wymagania dodatkowe: 1. Kursy, szkolenia z zakresu płac potwierdzone dyplomem, zaświadczeniem lub certyfikatem. 2. Odpowiedzialność, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia. 3. Umiejętność śledzenia i stosowania zmian w przepisach. 4. Umiejętność pracy w zespole i gotowość do zdobywania nowej wiedzy. 5. Umiejętność pracy pod presją czasu. 6. Wysoka kultura osobista
    Pracodawca: Zarząd Jednostek Oświatowych Jednostka Budżetowa
    Adres: 3 Maja 16, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta powinna zawierać następujące dokumenty: 1. Życiorys (CV) - własnoręcznie podpisany. 2. List motywacyjny - własnoręcznie podpisany. 3. Kwestionariusz osobowy, wg wzoru dostępnego w siedzibie ZJO (pok. nr 304) lub na stronie www.bip.zjoplock.pl.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta
    Załadunek gotowego produktu i odpadów na środki transportu. Rozładunek materiałów opakowaniowych. Udział w procesach pakowania, paletyzacji, składania i ekspedycji gotowego produktu. Praca wózkiem widłowym oraz maszynami i urządzeniami znajdującymi się na wydziale logistyki.
    StPr/20/0438
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

    Nadzorowanie pracy maszyn, aparatów i urządzeń na przydzielonym węźle instalacji oraz kontrola przebiegu procesu technologicznego węzła. Kontrolowanie poprawności pracy aparatów i urządzeń, sprawdzanie ich stanu technicznego. Systematyczne obchody urządzeń. Przestrzeganie procedur i instrukcji w zakresie bezpieczeństwa procesowego.
    StPr/20/0439

    CIĘCIE, SKŁADANIE, SZLIFOWANIE ELEMENTÓW STALOWYCH .
    StPr/20/0440
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Wymiana spalonych żarowek i świetlówek w budynkach wielorodzinnych na terenie osiedli mieszkalnych. Usuwanie usterek, ,pomoc przy wykonywaniu nowych instalacji elktrycznych.pomoc przy innych pracach wykonywanych w firmie. staż w godzinach; 7-15 POWER
    StPr/20/0481
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Ochrona obiektu. Praca w Płocku w godz. 16-7.
    StPr/20/0464
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - Kontakt z klientem, - mycie głowy, - pomoc fryzjerom, - odbieranie i umawianie klientów, - malowanie, strzyżenie, farbowanie, itp. stażw w godz. 10.00-18.00 POWER
    StPr/20/0485

    - Montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych - montaż i serwis urządzeń wentylacyjnych , przemysłowych i domowych - montaż instalacji elektrycznych 07:00 - 15:00 POWER
    StPr/20/0462

    Przygotowywanie kawy oraz napojow mleczno-kawowych. Serwowanie kawy i innych produktów. Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. Dbanie o porządek i czystość. Przyjmowanie i przechowywanie dostawy produktów. staż w godzinach: 9-17,14-22 POWER
    StPr/20/0466

    - szkolenie BHP - zapoznanie sie ze stanowiskiem pracy - przyjmowanie towarów na magazyn - opisywanie i metkowanie towarów - wystawianie towaru na regały magazynu - wydanie towaru z magazynu dla klienta - dbanie o czystość w magazynie 09:00 - 17:00 POWER
    StPr/20/0468

    Archiwizacja dokumentów. Sporządzanie notatek służbowych.Organizowanie i koordynowanie pracy w biurze.Obsługa interesantów,urządzeń biurowych.Kontrole przepływu informacji. staż w godzinach: 8-16,10-18 POWER
    StPr/20/0474