Brukarz

Nr oferty: StPr/20/0418Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace związane z układaniem kostki brukowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 19,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. C
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "KALI-BRUK" Wojciech Haponik
      Adres: 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 606-665-581
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Zaspakajanie potrzeb bytowych, opiekuńczych, wspomagających mieszkańców domu min. zapewnienie całodobowej opieki i pielęgnacji, udzielanie wsparcia i pomoc mieszkańcom w podstawowych czynnościach życiowych.
      StPr/20/0467
      wynagrodzenie od od 2 455 PLN

      Transport poziomy i pionowy elementów rusztowań na budowie, załadunek i rozładunek elementów rusztowań na i z samochodów, montaż rusztowań w tym na wysokości powyżej 3m
      StPr/20/0468
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Montaż klimatyzacji. Praca na wysokości powyżej 3 metrów. Możliwość pracy w delegacji. Praca w Płocku w godz. 7-15.
      StPr/20/0502
      wynagrodzenie od 4 000 - 5 200 PLN

      Pakowanie makaronu.
      StPr/20/0456

      Montaż, obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna urządzeń HVAC
      StPr/20/0457
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu (branża instalacyjno-sanitarna), dowóz towarów do klienta, załadunek i rozładunek towarów
      StPr/20/0460

      Załadunek gotowego produktu i odpadów na środki transportu. Rozładunek materiałów opakowaniowych. Udział w procesach pakowania, paletyzacji, składania i ekspedycji gotowego produktu. Praca wózkiem widłowym oraz maszynami i urządzeniami znajdującymi się na wydziale logistyki.
      StPr/20/0438
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 500 PLN

      Nadzorowanie pracy maszyn, aparatów i urządzeń na przydzielonym węźle instalacji oraz kontrola przebiegu procesu technologicznego węzła. Kontrolowanie poprawności pracy aparatów i urządzeń, sprawdzanie ich stanu technicznego. Systematyczne obchody urządzeń. Przestrzeganie procedur i instrukcji w zakresie bezpieczeństwa procesowego.
      StPr/20/0439

      CIĘCIE, SKŁADANIE, SZLIFOWANIE ELEMENTÓW STALOWYCH .
      StPr/20/0440

      Wymiana spalonych żarowek i świetlówek w budynkach wielorodzinnych na terenie osiedli mieszkalnych. Usuwanie usterek, ,pomoc przy wykonywaniu nowych instalacji elktrycznych.pomoc przy innych pracach wykonywanych w firmie. staż w godzinach; 7-15 POWER
      StPr/20/0481
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN