Opiekun klienta (logistyk)

Nr oferty: StPr/20/0347Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Terminowa organizacja dostaw paliw płynnych poprzez tworzenie planów realizacji zamówień przy wykorzystaniu dostępnych środków transportu i narzędzi logistycznych Efektywne zarządzanie dostępnymi zaso
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Wymagania pożądane
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Poziom wykształcenia wyższe ( w tym licencjat) Kierunek/Specjalność logistyka Staż pracy na stanowisku powyżej 1 roku Uprawnienia Umiejętności komunikatywność, analityczne myślenie i planowanie, prac
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ORLEN Paliwa Sp. z.o.o.
      Adres: 36-145 Widełka, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: rekrutacje.orlanpaliwa@orlen.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Obsługa podnośnika koszowego. Praca w Płocku i okolicach w godz. 8-16.
      StPr/20/0324
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa koparko-ładowarki. Praca w Płocku i okolicach, godz. pracy do uzgodnienia.
      StPr/20/0325

      Obsługa dźwigu samojezdnego . Praca w Płocku i okolicach w systemie jednozmianowym w godz. 8-16.
      StPr/20/0326

      - organizowanie pracy w grupie wychowanków i pracy indywidualnej z wychowankiem - udzielanie i organizowanie wychowankom pomocy w nauce - współpraca ze szkołami do których uczęszczają wychowankowie oraz instytucjami działającymi na rzecz dzieci - organizowanie czasu wolnego i życia kulturalnego wychowanków - tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi uczuć i więzi emocjonalnych - prowadzenie obowiązkowej dokumentacji
      StPr/20/0357

      Obsługa weterynaryjna ferm drobiu
      StPr/20/0356
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Dbanie o stan zdrowia drobiu. Praca w Płocku i Kutnie.
      StPr/20/0320
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Pomoc przy realizowaniu napraw/remontów samochodów ciężarowych oraz sprawowanie bieżącego nadzoru nad jakością i terminowością wykonywanych napraw dla zachowania ciągłości i prawidłowego funkcjonowani
      StPr/20/0346
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Terminowa organizacja dostaw paliw płynnych poprzez tworzenie planów realizacji zamówień przy wykorzystaniu dostępnych środków transportu i narzędzi logistycznych Efektywne zarządzanie dostępnymi zaso
      StPr/20/0347
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 200 PLN

      Prowadzenie naboru kierowców dla floty ciężarowej dysponowanej przez Spółkę Przygotowanie oraz nadzór nad dokumentacja kierowców m.in. umowy, upoważnienia Analizę, sprawdzanie poprawności danych na f
      StPr/20/0348
      wynagrodzenie od od 4 400 PLN

      Prowadzenie bieżącej analizy statystyk eksploatacyjnych i kosztowych floty ciężarowej dysponowanej przez Spółkę Sporządzanie analiz ekonomiczno-eksploatacyjnych dotyczących pracy kierowców Monitorowan
      StPr/20/0349