Specjalista ds. obsługi transportu

Nr oferty: StPr/20/0346Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Pomoc przy realizowaniu napraw/remontów samochodów ciężarowych oraz sprawowanie bieżącego nadzoru nad jakością i terminowością wykonywanych napraw dla zachowania ciągłości i prawidłowego funkcjonowani
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Język:
      • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Poziom wykształcenia wyższe ( w tym licencjat), średnie, techniczne Kierunek/Specjalność logistyka, transport Staż pracy na stanowisku powyżej 1 roku Uprawnienia znajomość SAP, WinDMS, Atrom, SkyLogic
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ORLEN Paliwa Sp. z.o.o.
        Adres: 36-145 Widełka, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        E-mail: rekrutacje.orlanpaliwa@orlen.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Obsługa podnośnika koszowego. Praca w Płocku i okolicach w godz. 8-16.
        StPr/20/0324
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Obsługa koparko-ładowarki. Praca w Płocku i okolicach, godz. pracy do uzgodnienia.
        StPr/20/0325

        Obsługa dźwigu samojezdnego . Praca w Płocku i okolicach w systemie jednozmianowym w godz. 8-16.
        StPr/20/0326

        - organizowanie pracy w grupie wychowanków i pracy indywidualnej z wychowankiem - udzielanie i organizowanie wychowankom pomocy w nauce - współpraca ze szkołami do których uczęszczają wychowankowie oraz instytucjami działającymi na rzecz dzieci - organizowanie czasu wolnego i życia kulturalnego wychowanków - tworzenie atmosfery sprzyjającej rozwojowi uczuć i więzi emocjonalnych - prowadzenie obowiązkowej dokumentacji
        StPr/20/0357

        Obsługa weterynaryjna ferm drobiu
        StPr/20/0356
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Dbanie o stan zdrowia drobiu. Praca w Płocku i Kutnie.
        StPr/20/0320
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        Pomoc przy realizowaniu napraw/remontów samochodów ciężarowych oraz sprawowanie bieżącego nadzoru nad jakością i terminowością wykonywanych napraw dla zachowania ciągłości i prawidłowego funkcjonowani
        StPr/20/0346
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Terminowa organizacja dostaw paliw płynnych poprzez tworzenie planów realizacji zamówień przy wykorzystaniu dostępnych środków transportu i narzędzi logistycznych Efektywne zarządzanie dostępnymi zaso
        StPr/20/0347
        wynagrodzenie od 3 500 - 4 200 PLN

        Prowadzenie naboru kierowców dla floty ciężarowej dysponowanej przez Spółkę Przygotowanie oraz nadzór nad dokumentacja kierowców m.in. umowy, upoważnienia Analizę, sprawdzanie poprawności danych na f
        StPr/20/0348
        wynagrodzenie od od 4 400 PLN

        Prowadzenie bieżącej analizy statystyk eksploatacyjnych i kosztowych floty ciężarowej dysponowanej przez Spółkę Sporządzanie analiz ekonomiczno-eksploatacyjnych dotyczących pracy kierowców Monitorowan
        StPr/20/0349