Monter

Nr oferty: StPr/20/0189Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Montaż instalacji stalowo-budowlanych, remont istniejących obiektów, wykonywanie prac remontowo-montażowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Sławomir Dąbrowski
    Numer telefonu: 243671850
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Strzyżenie damsko-męskie. Modelowanie włosów, koloryzacja, trwała, układanie fryzur. Obsługa kasy fiskalnej. Praca w Płocku w godz. 9-17.
    StPr/20/0228
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Przygotowanie surowca i wypiek pizzy.
    StPr/20/0227

    Przyjmowanie towarów do magazynu. Prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu. Prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie. Zgłaszanie braków w stanach magazynowych
    StPr/20/0229
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Szycie odzieży damskiej - bluzki. Praca na maszynie overlock.
    StPr/20/0234

    Szycie odzieży damskiej - bluzki. Praca na maszynie stebnówka płaska.
    StPr/20/0235

    Praca w charakterze krojczego
    StPr/20/0236

    Obsługa żelazka przemysłowego. Praca w zespołach 4-osobowych. Praca stojąca. Mile widziane osoby, które lubią prasować.
    StPr/20/0237

    - Prowadzenie spraw związanych z organizowaniem w Starostwie staży zawodowych dla absolwentów: -wypełnianie wniosków, - prowadzenie ewidencji stażystów, - sporządzanie list obecności, - przekazywanie
    StPr/20/0226
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    Strzyżenie damskie, męskie. Obsługa kasy fiskalnej. Sprzątanie stanowiska pracy. Modelowanie, farbowanie, stylizacja.
    StPr/20/0218

    Szycie garsonek damskich. Praca w zespołach.
    StPr/20/0214