Kierowca-magazynier

Nr oferty: StPr/20/0057Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Segregacja towarów handlowych, przygotowanie towarów handlowych zgodnie z zamówieniem klienta, rozładunek i załadunek towarów, organizacja towaru na magazynie, dowóz do klienta towaru.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • kierowca wózków jezdniowych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: 3 Maja 16, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Sławomir Dąbrowski
      Numer telefonu: 243671850
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      - Prowadzenie spraw związanych z organizowaniem w Starostwie staży zawodowych dla absolwentów: -wypełnianie wniosków, - prowadzenie ewidencji stażystów, - sporządzanie list obecności, - przekazywanie
      StPr/20/0226
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Strzyżenie damskie, męskie. Obsługa kasy fiskalnej. Sprzątanie stanowiska pracy. Modelowanie, farbowanie, stylizacja.
      StPr/20/0218
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Szycie garsonek damskich. Praca w zespołach.
      StPr/20/0214

      1)wykonywanie funkcji inspektora nadzoru robót budowlanych zgodnie z prawem budowlanym; 2)przygotowanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowania przetargowego w zakresie wynikającym z zakresu
      StPr/20/0216

      1)wykonywanie funkcji inspektora nadzoru robót elektrycznych zgodnie z prawem budowlanym; 2)przygotowanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowania przetargowego w zakresie wynikającym z zakres
      StPr/20/0217

      Nadzór nad projektami w branży budowlano mechanicznej, montażowej.
      StPr/20/0206
      wynagrodzenie od 5 500 - 6 000 PLN

      Obsługa klientów stacji paliw wg standardów firmy, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw towarów, dokładanie towarów na półki, dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.
      StPr/20/0211

      - Podkładanie korespondencji, zwrotów, - zszywanie akt, - archiwizacja akt spraw - obsługa urządzeń biurowych, - dostarczanie korespondencji do urzędów - stemplowanie i pakowanie korespondencji. staż
      StPr/20/0225

      Prowadzenie zajęć fizjoterapii dla osób niepełnosprawnych. Praca w Płocku w godz. 8-16.
      StPr/20/0222
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Zakres obowiązków zgodny ze stanowiskiem pracy.
      StPr/20/0204