Prasowacz/prasowaczka

Nr oferty: StPr/20/0045Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Miejsce pracy: Romualda Traugutta 11, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Obsługa żelazka przemysłowego. Praca w zespołach 4-osobowych. Praca stojąca. Mile widziane osoby, które lubią prasować.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ELISTYL Sp. z o. o.
    Adres: Romualda Traugutta 11, 09-402 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 24 264 33 78
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: wstępny kontakt telefoniczny z pracodawcą w celu umówienia spotkania
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Strzyżenie damsko-męskie. Modelowanie włosów, koloryzacja, trwała, układanie fryzur. Obsługa kasy fiskalnej. Praca w Płocku w godz. 9-17.
    StPr/20/0081
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Strzyżenie damskie, męskie. Obsługa kasy fiskalnej. Sprzątanie stanowiska pracy. Modelowanie, farbowanie, stylizacja.
    StPr/20/0067

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
    StPr/20/0063

    Sprzątanie pomieszczeń biurowych
    StPr/20/0064

    Pomoc przy lekkich pracach budowlano-wykończeniowych. Prace porządkowe. Kontaktowanie się z przełożonymi w języku białoruskim.
    StPr/20/0065

    Obsługa klienta. Przygotowanie towaru do wysyłki. Fakturowanie. Prace magazynowe, pakowanie paczek.
    StPr/20/0061
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    1. Obsługa informatyczna i teleinformatyczna, w tym: - administrowanie internetową platformą e-Oświata, na rzecz ZJO, Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Płocka oraz obsługiwanych placówek, - administrowa
    StPr/20/0062

    Wykonywanie prac naprawczych i instalacyjnych w telekomunikacji. Praca na terenie Plocka w systemie jednozmianowym w godz. 8-16.
    StPr/20/0054

    Spawanie ram kontenerów biurowych. Praca w Płocku i okolicach w godz. 6-14, 14-22, 22-6.
    StPr/20/0058
    wynagrodzenie od od 19 PLN

    1) wykonywanie funkcji inspektora nadzoru robót budowlanych zgodnie z prawem budowlanym; 2) przygotowanie dokumentów niezbędnych do wszczęcia postępowania przetargowego w zakresie wynikającym z zakres